Europa – to nasza historia vol.1

Co prawda już jej nie ma, ale warto było zobaczyć. Dla tych co byli chwila przypomnienia, a dla tych co nie zdążyli niewielka namiastka w dwóch odsłonach. Wystawa zrobiła wrażenie, nie tylko pod względem technicznym i cieszymy się, że udało się zdążyć przed jej zamknięciem 😉

(Zgodnie z informacjami z Gazety Wrocławskiej z dnia 7 sierpnia 2009):

"Aż 85 tysięcy widzów odwiedziło trwającą od 1 maja wystawę "Europa-to nasza historia", która w minioną środę zakończyła się we wrocławskiej Hali Ludowej. Organizatorzy podkreślają, że tak wielka frekwencja to spory sukces. Mniej osób zwiedziło w tym czasie Zamek Królewski w Warszawie, zamek w Malborku czy Panoramę Racławicką – najpopularniejszą atrakcje turystyczną Wrocławia. We Wrocławiu udało się wyrównać frekwencyjny rekord Brukseli, gdzie wcześniej prezentowano wystawę "Europa-to nasza historia". Tam również sprzedano 85 tysięcy biletów. Teraz ekspozycja będzie przeniesiona do Paryża, potem ma odwiedzić kolejne miasta we wszystkich państwach Unii Europejskiej."

Wystawa Europa

Wystawa opowiadała historię 27 ludzi – a w jednej z sal miało się wrażenie (celowo przedstawione przez organizatorów), że wszyscy patrzą na zwiedzającego.

Wystawa Europa

Wystawa Europa

Zniszczona Kolonia, którą każdy deptał – bez znaczenia jakie miał podejśćie – musiał po niej przejść.

Wystawa Europa

Wystawa Europa

Wystawa Europa

Wystawa Europa

Wystawa Europa

Wystawa Europa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s